Beleggen in Duits
vastgoed

Ontvang een maandelijks voorschotdividend van 2% op jaarbasis

Sinds 2005

Is SynVest actief

10.000+

Klanten

€ 850 mln.

Belegd vermogen

Cashcow award 2025

Beste aanbieder beleggingsproducten in vastgoed

Brochure aanvragen?

Vul hieronder uw gegevens in en wij sturen u een brochure met deelnameformulier.

Kenmerken van het fonds

20+

Jaar ervaring

SynVest is opgericht in 2005

2%

Voorschotdividend

Op jaarbasis, maandelijks uitgekeerd

80

objecten

In de Duitse portefeuille

Daarom beleggen bij SynVest

  • Wij bestaan al 20 jaar
  • Wij hebben circa € 850 miljoen belegd vermogen
  • Wij hebben 10.000+ klanten
  • Winnaar Cashcow Award 2025: beste aanbieder vastgoedbelegging

Winnaar Cashcow Award 2025: beste aanbieder vastgoedbelegging

Mix van vastgoed

Wij kiezen voor een mix van vastgoed in plaatsen rondom grote Duitse steden. Niet in de trendgevoelige en dure stadskernen, maar voor degelijke panden in de plaatsen daar omheen. Veel van onze huurders hebben winkels die voorzien in de zogenaamde primaire levensbehoeften.

  • Wijkwinkelcentra en supermarkten

    Wij richten ons op winkels die voorzien in de eerste levensbehoefte.

  • Gezondheidscentra

    Centra met bijvoorbeeld een huisarts, apotheek, fysiotherapeut, etc.

  • Woningen

    De vraag naar betaalbare huurwoningen blijft groot. Zeker in Duitsland waar veel minder mensen een koophuis hebben.

  • Kantoren

    Locatie met goede bereikbaarheid met zowel auto als OV, reële huurprijzen, indeelbaarheid en een goed energielabel.

De portefeuille van SynVest bestaat uit een mix van vastgoed op locaties door heel Duitsland

Meest recente aankopen Duits vastgoed

Risico’s en kosten van het SynVest German RealEstate Fund

Aan beleggen zijn risico’s en kosten verbonden. Hierover leest u meer in het prospectus en het Essentiële-informatiedocument (Eid). Vastgoed is een langetermijnbelegging waarmee goede rendementen behaald kunnen worden. Als belegger dient u ervan bewust te zijn dat beleggen risico’s met zich meebrengt. Voorbeelden van risico’s zijn markt-, hefboom-, rente-, verhuur-, leegstands- en liquiditeitsrisico’s. De risico’s van beleggen in dit fonds zijn omschreven in het prospectus.

Er geldt een inkoopbeperking van maximaal 5% van het aantal uitstaande certificaten aan het begin van het boekjaar. Hierdoor is het mogelijk dat beleggers gedurende een langere periode, bijvoorbeeld meer dan 10 jaar, niet (volledig) kunnen uitstappen wanneer zij dat willen. Omdat het mogelijk is dat een belegger voor een langere periode niet kan uitstappen, is dit fonds alleen geschikt voor die belegger die dit risico kan dragen. In onze veelgestelde vragen: hoe werkt de inkoopregeling, vindt u meer informatie over onze inkoopregeling.

Aan beleggen in dit fonds zijn kosten verbonden. Er gelden geen instapkosten. De uitstapkosten bedragen 2,5%. Omdat beleggen in vastgoed een langetermijnbelegging is, worden gedurende de eerste drie jaar hogere uitstapkosten in rekening gebracht, daarnaast ook door de hoge aankoopkosten (bijvoorbeeld makelaarscourtage, acquisitie- en selectiekosten, overdrachtsbelasting). De uitstapkosten komen ten goede aan het fonds, niet aan de beheerder.

De uitstapkosten worden berekend over de verkoopwaarde, waarbij wordt gekeken naar het moment waarop investeringen zijn gedaan en het moment dat de verkoop wordt uitgevoerd. Bij gedeeltelijke verkoop worden de oudste stortingen als eerste verkocht om de verkoopkosten zo laag mogelijk te houden. 

De uitstapkosten zijn:

  • Jaar 1: 9%

  • Jaar 2: 7%

  • Jaar 3: 5%

  • Na 3 jaar: 2,5%

Naast deze kosten zijn er ook doorlopende fondskosten, welke reeds verwerkt zijn in het rendement. 

Een verdere uitleg van de kosten vindt u in het prospectus en in de brochure.